Пісня “Там, біля тополі” у виконанні львівського гурту LeonVoci

Квартет LeonVoci популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова»

Ще у 2015 році відомий у Польщі гурт Enej поширив в інтернеті студійне звучання пісні “Біля тополі”.

“Біля Тополі” це не тільки пісня… Це також крик душі та серця, який група “Еней” посвячує всім тим, котрі зaгинyли в бoротьбі за правду і вoлю нових поколінь, але також всім батькам, діти яких зaгинyли на вiйні”, – пояснюють музиканти на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

Це виконання варте, аби ви його почули. Пісня “Там, біля тополі” у виконанні львівського гурту LeonVoci.

“І крилами лелеки повернуться живі…”

Довідка: 

Ідеєю і головною місією LeonVoci є популяризація української пісні – “Українська пісня – в світ”. Де б не були концерти гурту, яка б не була програма, завжди там звучить українська пісня.

Репертуар гурту складається з пісень , арій з опер та популярної музики. У склалі LeonVoci – професійні співаки, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, а також мають міжнародний сценічний досвід у різних театрах світу. Художня картина цих прекрасних молодих співаків сягає далекої традиції світової поп-культури високого класу.

Свій великий репертуар вони майстерно виконують різними мовами: іспанською, італійською, польською, французькою, німецькою, англійською та українською. Їх вокальний стиль був визнаний в міжнародній пресі як надзвичайно барвистий та експресивний. А сценічний образ залишає незабутні враження як з огляду майстерності віртуозів так і з огляду вільного спілкування з публікою.

Окрім виконання зразків світової музики, колектив популяризує українську пісню за межами своєї країни. LeonVoci виступав з концертами у супроводі симфрнічного оркестру на теренах Європи. більше 200 концертів заспівали у Польщі.

Також з величезним успіхом виступив на польському телевізійному проекті “Маю талант”, де жюрі та глядачі оваціями стоячи прийняли виконавців. Успішно пройшов тур колективу по Угорщині, зокрема у найбільшій базиліці країни у м. Будапешт.

А сольний концерт на оперному фестивалі у м. Мішкольц пам’ятають і до сьогодні, як один із найкращих. Із шаленим успіхом відбулася поїздка LeonVoci до Німеччини, де гурт виступав у супроводі місцевого оркестру.

У 2018 році вийшов перший український дебютний альбом гурту LeonVoci під назвою “ЕТНОПРОСТІР”. Це щось абсолютно нове у світі мистецтва, адже тут поєднані здавалося б зовсім несумісні стилі. Народна пісня, виконана оперними голосами з елементами рок та поп музики. Презентація альбому була у м. Будапешт (Угорщина). Надзвичайно гаряче сприймала місцева публіка кожну композицію із нової збірки. Слухачі підспівували хлопцям протягом всього концерту, а чотирьох пісень на біс виявилося замало.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: