Після скандалу з перепусткою Романа Пилипенка перевели в Івано-Франківськ

За результатами службового розслідування ексначальника управління патрульної поліції Львівщини Романа Пилипенка притягнули до дисциплінарної відповідальності. Його понизили в посаді і перевели на роботу в патрульну поліцію Івано-Франківської області. Про це у департаменті патрульної поліції України повідомили у відповідь на запит ZAXID.NET.

Роман Пилипенко в січні цього року оскандалився із подарунком для своєї дівчини.

«До Пилипенка Р. ужито заходів дисциплінарного впливу, переведено на нижчу посаду, а саме заступника начальника управління – начальника відділу чергової служби управління патрульної поліції в Івано-Франківській області департаменту патрульної поліції», –  йдеться у відповіді на запит.

Реакція Василини Софранюк на подаровану її бойфрендом перепустку на проїзд автомобілем через пішохідну площу Ринок

Нагадаємо, керівник патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко подарував своїй дівчині перепустку на проїзд пішохідною зоною площі Ринок. Цей момент, коли нова власниця, працівниця Львівської облради Василина Софранюк (Федина) отримала перепустку, зняли на відео та опублікували в соцмережах. Згодом стало відомо, що відео спричинило відсторонення головного патрульного Львівщини від виконання службових обов’язків. Наступного дня в міській раді заявили, що подарована перепустка є недійсною. Документи такого типу припинили видавати ще у березні 2021 року, а всі старі перепустки замінили новими бланками.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.