Петиція про запуск великих автобусів до Брюховичів набрала необхідну кількість підписів

192
кінцева зупинка маршрутки №8
кінцева зупинка маршрутки №8 (Ірина Сало)

Менш ніж за місяць львів’яни зібрали 500 підписів під петицією.

Петиція до Львівської міськради про запуск великих комунальних автобусів до Брюховичів набрала необхідні 500 підписів. Станом на 12 жовтня її підписали 502 мешканця. Тепер петицію зобов’язані розглянути депутати Львівської міської ради на черговій сесії, пише Твоє місто.

Авторка петиції Ярина Остапик зазначає, що кількість пасажирів у Брюховичах значно перевищує можливості перевезення тією кількістю автобусів, які щодня виходять на маршрут.

«При максимальній пасажиромісткості автобусів Богдан А092 43 особи, у години пік та на вихідні автобуси вказаного маршруту постійно перевозять 55-60, а нерідко і більше 60 чоловік, а крики пасажирів про притиснуті дверима руки та ноги для водіїв маршруту звична річ», – зазначає авторка.

Вона пропонує пустити на маршрут комунальні автобуси великої пасажиромісткості, що дозволить покращити транспортне сполучення селища зі Львовом, а також сприятиме зменшенню соціальної напруги, коли водії часто не зупиняються на зупинках перед людьми пенсійного віку.

Також великі автобуси покращать доступність для маломобільних груп населення Брюховичів з медичними закладами Львова.   

Додамо, що 5 вересня на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook Ліліана Подолюк написала, що водій автобуса №8 висадив двох її дітей з багатодітної сім’ї, які не мали грошей за проїзд. 

Пізніше донька водія автобуса №8 повідомила, що у Брюховичах на кінцевій зупинці невідомий чоловік побив її батька. Згодом з’ясувалось, що нападником був батько дітей, яких потерпілий водій 5 вересня висадив з автобусу.

Нагадаємо, цього тижня на маршрут 5а, який курсує від площі Різні до Винників, запустили12-метрові автобуси, серед яких МАЗ та ЛАЗ.