Отці салезіяни відкрили у Львові центр, де навчатимуть на автомеханіків

Діти після 9 та 11 класів діти зможуть вступити до професійно-технічного закладу на основі співбесіди.

Сьогодні, 26 вересня, у професійно-технічному центрі святого Івана Боско, що на вул. Кривчицька Дорога, 17а, відкрили спеціальність автомеханіка. Тут безкоштовно без складання ЗНО, а лише на основі співбесід зможуть навчатися діти після 9 та 11 класів. Про це Tvoemisto.tv розповів директор навчального центру отець Андрій Бондар.

«Наш заклад діє з 2003 року. Спочатку ми запровадити тут спеціальність столяра, виробника художніх виробів із деревини, також у нас є кухарі, перукарі, офіціанти й бармени, а ще швачки, кравці та модельєри одягу. І від сьогодні старує нова професія – це автослюсар. Навчання – безкоштовне, окрім цього, є можливість жити у гуртожитку, маємо 70 місць. А якщо учні вступають до нас після 9-го класу, то обов’язковим є поєднання спеціальності з вечірньою програмою у школі №70, яка розташована поруч», – каже він.

Відкрити нову спеціальність тут допомогли меценати з України та закордонні партнери з Німеччини, які разом із Міністерством розвитку німецького уряду співфінансують проєкт.

Окрім цього, у центрі шукають автомобільних дилерів, працедавців, підприємців, власників автосервісів, які б долучилися до розвитку закладу, а учням дали практичні навички.

«Нам важливо, щоб учні бачили, що таке праця, і змогли багато практикувати. Для того, щоби розвивати центр, ми шукаємо партнерства з різними автомобільними сервісами і підприємцями, які готові вкладати кошти в навчання молодих людей. Наші студенти можуть бути потім добрими працівниками тих чи інших партнерів», – каже координатор офісу розвитку згромадження отців селезіян Тарас Косар.

Через пів року очікують реалізацію наступної частини проєкту – відкриття спортзалу. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.