«Онур» ремонтуватиме вулицю Замарстинівську у Львові

Початок робіт на одній з найпроблемніших вулиць міста неодноразово відкладали.

ТОВ «Онур конструкціон інтернешенел» стало переможцем у тендері на ремонт вулиці Змарастинівської у Львові. Відповідне оголошення оприлюднене на сайті системи електронних закупівель ProZorro, пише Твоє місто.

Згідно з даними системи, «Онур» подав пропозицію відремонтувати відрізок цієї вулиці від Торф’яної до Гайдамацької за 84, 47 млн грн при початковій ціні торгів 90 млн грн. ЛКП «Львівавтодор» оголосило про наміри укласти угоду з переможцем. Як вказано у цьому повідомленні, ремонт мають завершити до 31 серпня 2019 року.

Тиждень тому ЛКП «Львівавтодор» повідомляло, що початку ремонту Замарстинівської відкладають у зв’язку з проведенням тендерних процедур. Ремонт Замарстинівської відкладали кілька разів упродовж минулого року. На початку серпня минулого анонсували, що ремонт вулиці розпочнуть на початку осені. Проте тільки у вересні оголосили тендер та очікувану вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн.

На початку грудня вулицю закрили для проїзду електротранспорту. Тоді, за словами радника міського голови Львова Андрія Білого, реконструювати Замарстинівську планували на початку 2018 року.  Востаннє капітальний ремонт на ділянці від вулиці Гайдамацької до розворотного кільця по вулиці Торф’яній проводили на початку 1970-х років. Саме кільце перебуває в експлуатації з 1949 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.