Понеділок, 22 липня

Олег Панькевич: Мабуть, уперше в історії Львівської обласної ради третя за чисельністю фракція не отримала керівництва в жодній комісії

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді, яка є третьою за чисельністю, не отримала керівництва в жодній комісії – немає ні одного голови, заступника голови чи секретаря комісії-свободівця. Про це заявив 19 листопада 2015 року на сесії Львівської обласної ради, депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», заступник голови ВО «Свобода» Олег Панькевич.

За його словами, мабуть, такого ще не бувало у Львівській обласній раді, аби третя за кількістю депутатів фракція не була представлена в керівництві комісій. Окрім того, він наголосив на нераціональному підході до формування комісії у цьому скликанні.«Іноді в повноваженнях однієї комісії зібрано непоєднувані галузі. Наприклад, у цьому скликанні не буде комісії сільського господарства (а це дуже важлива сфера, яка потребує особливої уваги, оскільки більшість населення області – сільські жителі), натомість питання АПК будуть у повноваженнях комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном», – зазначив свободівець.

За його словами, фракція ВО «Свобода» також не підтримала ініціативу більшості щодо ліквідації комісії з контролю за ефективністю виконання обласних та державних програм.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.