Океанаріум у Львові працює незаконо, – екологи

Громадська організація «Екологія. Право. Людина» з посиланням на лист Управління Держрибагентства у Львівській області говорить, що океанаріум на проспекті Шевченка у Львові працює незаконно.

«Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області повідомило, що діяльність Львівського Океанаріуму не погоджена Держрибагенством у Львівській області, у тому числі не погоджено науково-біологічне обґрунтування його діяльності», – ідеться в повідомленні, пише Твоє місто.

Таке обґрунтування вимагається статтею 20 Закону України «Про аквакультуру». Зазначається, що науково-біологічне обґрунтування щодо розведення та/або вирощування певного виду з чужорідних та немісцевих видів розробляється науковими установами, що входять до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, Національної академії наук України, Національної академії аграрних наук України.

«Більше того, існування океанаріумів, відповідно до Закону України «Про тваринний світ», є однією із форм охорони тварин, що не узгоджується із цілями розважальних закладів. Тобто океанаріуми у цілому світі створюють не для розваги, а з метою вивчення видів, відтворення їхньої популяцій тощо», – кажуть активісти.

Також екологи згадують закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

Діяльність Львівського океанаріуму незаконнаЛистом від 20.08.2020 року №1-4.1-17/1586-20 Управління державного…

Gepostet von Environment People Law (EPL)/Екологія – Право – Людина (ЕПЛ) am Freitag, 28. August 2020

Нагадаємо, у Львові на проспекті Шевченка, 8 у переобладнаному кінотеатрі відкрили океанаріум. Тут живе приблизно 3 тисячі морських істот.

Приміщення, в якому відкрили океанаріум, належить депутатові міськради Львова Григорію Козловському.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.