п`ятниця, 21 червня

Охоронця Димінського виправдали за неправдиві покази про смертельну ДТП

Свідок стверджує, що у момент вчинення ДТП авто керував Андрій Борщ

Галицький районний суд Львова визнав невинним охоронця бізнесмена Петра Димінського Сергія Змроця за неправдиві покази у справі смертельної ДТП. Про це повідомляє антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

Сергій Змроць є одним із свідків, які стверджували, що Петро Димінський не причетний до ДТП у Ямельні, у якій загинула 31-річна Наталія Тріла. У серпні 2017 року авто Mercedes S65 зіткнулося з Opel Astra, яким керувала Наталія Тріла. За версією слідства, Mercedes керував відомий бізнесмен Петро Димінський. Водночас провину у вчиненні ДТП на себе взяв його охоронець, співзавновник охоронної фірми «Ірбіс» Андрій Борщ, який заявив, що саме він, а не Димінський, був за кермом Mercedes у момент вчинення ДТП.

петро димінський на місці ДТП

В день аварії разом із Mercedes-Benz S65 AMG їхала ще одна автівка – Lexus LX 570. У ній їхав Сергій Змроць та ще двоє працівників «Ірбісу». Змроць повідомив слідству, що разом з ними в авто також був Петро Димінський. Їхній автомобіль їхав попереду Mercedes S65, тому моменту ДТП вони не бачили.

Свідок стверджує, що побачивши куряву в дзеркалі заднього виду, вони повернулись до місця, де трапилась ДТП. Сергій Змроць розповів, що він і ще один охоронець підійшли до автомобіля Opel, а Димінський з іншим охоронцем – до Mercedes. Петро Димінський відчинив двері Mercedes, і Змроць начебто бачив, як з авто вийшов Андрій Борщ.

У Львові суд заарештував причетного до ДТП охоронця місцевого бізнесмена Димінського

Правдивість показань Сергія Змроця засвідчив поліграф. Цю версію підтримали інші охоронці, а також Андрій Борщ. Ще один свідок, який проїзджав повз, не бачив, хто був за кермом Mercedes. Згідно з показаннями одного із охоронців, того дня Димінський справді керував Mercedes, однак після зустрічі у Брюховичах пересів у Lexus.

За версією слідства, у момент ДТП авто керував саме Петро Димінський, а надаючи неправдиві показання Сергій Змроць хоче ввести слідство в оману.

дтп димінський

Після ДТП у Андрія Борща, який стверджує, що саме він був за кермом авто, експертиза не виявила будь-яких ушкоджень. У суді розглянули результати трьох молекулярно-генетичних експертиз. Згідно з висновком першої, генетичні ознаки зразків Андрія Борща не збігаються з тими, що виявлені у авто Mercedes. Згідно висновком другої, у авто виявили ознаки ДНК Андрія Борща, а третя експертиза встановила, що через низьку присутність ДНК у зразках з авто вони не піддаються порівняльному аналізу.

Через три дні після смертельної ДТП Петро Димінський виїхав за кордон і з того часу не повертався в Україну. Ще у грудні 2017 року Петра Димінського оголосили у розшук.

Петро Димінський

Петро Димінський

Суддя Віталій Радченко вирішив, що надання неправдивих показань Сергієм Змроцем є недоведеним, тому його визнали невинним. На вирок суду ще можна подати апеляцію.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.