Одна з найбільших аудиторських компаній світу відкриває офіс у Львові

Ernst & Young, що входить у так звану велику четвірку аудиторських компаній світу, до кінця зими відкриє свій офіс у Львові

Компанія Ernst & Young, що входить у так звану велику четвірку аудиторських компаній, до кінця зими відкриє свій офіс у Львові. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради, пише zaxid.net.

«Наприкінці зими у місті відкриється офіс компанії Ernst & Young (EY) — однієї з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні професійні послуги. Так, EY належить до компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC», – заявив начальник управління інвестицій та проектів Львівської міськради Роман Старецький.

Зараз Ernst & Young має в Україні лише один офіс, який розташований у Києві. До 2015 року працював також офіс у Донецьку. Головний офіс компанії розташований у Лондоні, а всього Ernst & Young має понад 700 представництв у 150 країнах світу.

Компанія надає послуги з аудиту, оподаткування, консультаційного супроводу угод і консультуації з питань ведення бізнесу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.