Одеські прикордонники врятували дітей на Дністровському лимані

Рисунок08Двох дітей, які вирішили поплавати на надувному матраці по Дністровському лимані, врятували прикордонники Одеського загону морської охорони.

Дві дівчинки 2002 року народження відпочивали з батьками на курорті Затока. Не здогадуючись про підступність течії вони, вирішили прикрасити свій відпочинок плаванням на надувному матраці.

Про те, що дітей відносить вітром в бік моря, прикордонникам передали представники громадського формування. За лічені хвилини швидкісний катер «Калкан» наздогнав матрац на відстані близько 600 метрів від берегу. Переляканих дівчат моряки-прикордонники підняли на борт. Вони трималися мужньо, але побачивши своїх рятівників розплакалися.

Спрямувавши катер до берега, моряки підібрали і чоловіка, що відчайдушно боровся з хвилями та вітром на іншому надувному матраці. Ним виявився батько однієї з дівчаток. Чоловік намагався самотужки врятувати мандрівниць, але був дуже вдячний, що прикордонники нагодилися вчасно.

Своїх гостей моряки загорнули рушниками, запропонували теплого чаю та запросили в каюту. Коли катер пришвартувався, дівчат та батька оглянули лікарі швидкої. На даний час їх стан здоров’я дозволяє продовжити відпочинок на курорті.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: