«Обіцянку виконав». DZIDZIO приїхав у гості до жінки, син якої задонатив на ЗСУ сім тисяч євро

Український співак DZIDZIO дотримався обіцянки та приїхав у гості до жінки, син якої задонатив на ЗСУ сім тисяч євро. З Марком, який родом з України, артист познайомився на благодійному концерті у Празі.

Джерело: Lviv1256.

На сторінці в Instagram артист поділився історією та опублікував фото з мамою та братом Марка. За словами DZIDZIO, зустріч із рідними Марка в Україні відбулася у теплій сімейній атмосфері.

«Неймовірна історія сталася під час концерту в Празі, де на Благодійній вечері чоловік, на ім’я Марко з України задонатив на ЗСУ 7000 євро! Зробив він це максимально щиро, запалив весь зал, глядачі почали активно донатити на ЗСУ.

У Марка було лише одне маленьке прохання: чи міг би я заїхати до його мами в Україні додому та заспівати їй пісню. По його очах було видно, як для нього це важливо і видно було по Марку, що гроші в житті зароблялися нелегко. Я дав обіцянку зробити це.

Отож звітую: маму Марію і брата Марка — Романа відвідав, пісню для мами заспівав, чаю попив, книдликів наївся. Мамі дякую за гарного сина, а Марку — за допомогу ЗСУ і зустріч з прекрасною мамою Марією, яка розчулила мене до сліз розповіддю про свою нелегку долю. Українці – неймовірні, де б вони не були!», — розповів виконавець.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.