Невідомі спробували захопити підприємство “Танк Транс” мультимільйонера Тараса Барщовського в Городку

У Городку 21 лютого невідомі намагались захопити територію транспортного підприємства «Танк Транс».

Про це ZAXID.NET повідомив адвокат Андрій Дашо, який надає правову допомогу цій приватній компанії. «Танк Транс» належить до групи компаній T.B. Fruit одного з найбагатших бізнесменів України Тараса Барщовського.

За його словами, невідомі люди намагалися потрапити на територію підприємства, що розташоване на Львівщині в місті Городку.

«Прибули невідомі особи, спробували захопити територію підприємства. Була викликана поліція, яка припинила ці дії. Більше інформації надати не можу, адже наразі ми намагаємось розбиратися в ситуації», – повідомив Андрій Дашо.

Адвокат заявив, що не має інформації про те, скільки було нападників та хто їх скерував на підприємство.

Водночас речниця поліції Львівщини Світлана Добровольська повідомила ZAXID.NET, що інформація про рейдерство ТОВ «Танк Транс», яку поширювали в соцмережах, не підтвердилась. Згідно з версією поліції, у конфлікті немає криміналу, натомість є ознаки цивільно-правових відносин.

Нагадаємо, ТОВ «Танк Транс» є великим транспортним підприємством. Основним видом його діяльності є міжнародні перевезення рідких харчових продуктів автомобільними цистернами з нержавілої сталі.

«Танк Транс» було засноване 1999 року та належить до групи компаній T.B. Fruit, яку контролює бізнесмен зі Львівської області Тарас Барщовський. За підсумками 2019 року він потрапив до сотні найбагатших українців. Барщовський, згідно з рейтингом журналу НВ, посів 60 місце в переліку зі статками 105 млн доларів.

Наразі ТОВ «Танк Транс» перебуває в стані ліквідації. Ймовірною причиною цього є бізнесовий конфлікт через кредити збанкрутілого «Дельта Банку» між підприємствами групи Тараса Барщовського та ТОВ «Інвестохіллс Веста», власниками якого є колишній голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі ринків фінансових послуг, Андрій Волков та кіпрська компанія «Інвестохіллс Партнерс ЛТД».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.