“Не має значення – жінка я або чоловік” – у нового директора Арени Львів амбітні плани

Ольга Манько розповіла про виклики, які стоять перед нею і Ареною

Нещодавно “Арени Львів” змінила свого керівника. Їм стала випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ольга Манько. В інтерв’ю ТК Футбол директор розповіла, які завдання її чекають на новій посаді.

“На сьогоднішній день мої плани як керівника амбітні. Вони, з одного боку, прості, але складні в умовах карантину. По-перше, потрібно вивести арену з боргів. По-друге, потрібно надати нове життя цього об’єкта: спортивне, культурне та музичне . По-третє, треба зробити арену прибутковою.

Зараз заборгованості по заробітній платі складаються десь 1,5 мільйона гривень. Також є заборгованості, які тягнуться з минулих років по поверненню ПДВ і вони становлять 2,5 мільйона гривень. Ми розуміємо, що до березня місяця у нас, можливо, будуть борги по виплаті комунальних послуг, тому що в зимовий час у нас йдуть великі витрати на електрику.

Вийде у мене чи ні – покаже час. Не має значення – жінка я або чоловік, це не відноситься до моєї компетентності та досвіду. Що стосується окупності арени, то мені складно говорити, тому що є безлічі проблем, які тягнуться ще з 2012 року. Є безліч політичних питань, які потрібно вирішувати спільно з міністерством, а також іншими структурами.

Але якщо говорити про самоокупність “Арени Львів”, то все буде залежати від кількості заходів і від того, наскільки оживе Україна після локдауна. Ми сподіваємося, що локдаун буде знято і буде потреба в проведенні виставок, концертів. Це позитивно вплине на життєдіяльність арени. Головна і амбітна мета – це зробити “Арену Львів” центром спортивної, культурної та музичного життя не тільки у Львові, а й у всій західній Україні”, – розповіла Манько.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.