“Навіть за дуже великий гонорар – ні”: Ірина Федишин відповіла на скандал з її участю в шоу “Голос країни” та дала обіцянку шанувальникам (відео)

Відома українська співачка та учасниця шоу “Голос країни” Ірина Федишин заявила, що відмовиться співати російською мовою, навіть за умови, якщо їй запропонують великий гонорар.

Артистка зазначила, що гроші для неї – не головне, тому вона з легкістю відмовиться виконувати російськомовні пісні. Про це вона розповіла в ефірі програми “DROZDOV” на телеканалі ZIK.

“Продюсери і музичні критики пропонували мені співати російською, тому що таким чином можна швидше пробитися. Однак в моєму репертуарі немає жодної російськомовної пісні і не буде”, – підкреслила Федишин.

Також, у відповідь на запитання ведучого про те, чи може Федишин виконати пісню російською, якщо таким чином зможе заробити великі гроші, співачка сказала, що ні, тому що для неї гроші не грають настільки великий ролі.

“Я перш за все громадянка своєї країни і є такі цінності як батьківщина, родина, батьки, діти і мову через які переступати не потрібно”, – зазначила артистка.

Крім цього. Ірина розповіла, що їй раніше рекомендували стати “двомовною”, щоб пробитися в українському шоу-бізнесі.

“Мені таке говорили. Ти приходиш на різні радіостанції, спілкуєшся з продюсерами, музичними критиками, які пропонували співати російською, говорили, що я швидше проб’юся. Пусть говорят, ну і що з того. Я собі роблю свою роботу і все”, – підсумувала зірка, додавши, що у неї інша позиція і вона вважає, що на сході України також люблять українську мову.

Також Ірина прокоментувала критику від глядачів телепроекту, яка на неї обрушилася через участь в програмі “Голос країни-8”.

“Сьогодні багато хто говорить, що Ірина Федишин пішла на проект через можливість пропіаритись. Мовляв, вона популярна, тому для чого це? Але інша половина людей запитують, хто така Ірина Федишин. Насправді, не вся країна сьогодні знає, хто я така”, – зазначила артистка.

“Більш того, коли я приїжджала з сольними концертами на схід, деякі люди в залі плутали мене з учасницею балету. Люди чули десь пісні, які прийшли на концерт, заплатили гроші, але до кінця не знали, як я виглядаю”, – підкреслила співачка і додала, що завдяки одній пісні, яку вона виконала на сцені “Голосу”, її побачили мільйони людей.

“У 2017 році я об’їхала 126 міст. Майже кожен день я давала концерти. Це важка робота фізично і психологічно. А тут я вийшла один раз і з телеекранів мене побачила мільйонна аудиторія. Один раз – одна пісня!”, – заявила Федишин.

Джерело: osoblyva.com

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.