Найдорожчий об’єкт на Заході України: Фонд держмайна оприлюднив стартову ціну Львівського ювелірного заводу

20 вересня на території останнього державного ювелірного заводу проведуть день відкритих дверей, аби переконати інвесторів заплатити за нього понад 144 млн грн

Про це “Еспресо.Захід” повідомили у Регіональному відділенні ФДМУ у Львівській, Волинській та Закарпатській областях.    

20 вересня о 11:00 на території Львівського ювелірного заводу проведуть день відкритих дверей для представників бізнесу. Учасників ознайомлять з переліком об’єктів, які готові до приватизації на Львівщині, серед яких ЛЮЗ – найдорожчий та найцікавіший для інвесторів об’єкт. 

Саме Львівський ювелірний завод буде одним з перших підприємств, яке виставлять на приватизацію на Львівщині під час воєнного стану. Стартова ціна об’єкта – 144,282 млн грн. І саме під час екскурсії потенційним інвесторам спробують довести, що об’єкт вартує цих грошей або й значно більше. Ювелірний завод – це 11,5 тисяч будівель та споруд, а земельна ділянка під ним – 2,1 га. Інвесторам проведуть екскурсію цією територією, яка традиційно закрита для відвідувачів. 

“Нам важливо розповідати якомога більше про об’єкти, які ми виставляємо на приватизацію, адже тоді зростає зацікавленість з боку інвесторів. І в результаті під час аукціону є шанс отримати ціну, значно вищу за стартову. Саме хороша рекламна кампанія сприяла успішному продажу виправної колонії на Хуторівці, – пояснив голова ФДМУ у Львівській, Волинській та Закарпатській областях Владислав Калинець. –  Ми сподіваємось, що угода з продажу Львівського ювелірного заводу буде такою ж вигідною для держави. На сьогодні це найдорожчий об’єкт, який ми виставляємо на приватизацію. Співмірним за стартовою ціною буде хіба що діюче підприємство “Волиньторф”.  

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.