Найбагатшим депутатом львівської міськради виявився Григорій Козловський

Григорій Козловський очолив рейтинг найбагатших депутатів Львівської міської ради за доходами та грошовими активами, які Tvoemisto.tv уклало на підставі декларацій, поданих депутатами до Національного агентства з питань запобігання корупції.

За минулий рік Григорій Козловський отримав 16,78 млн грн доходів. Більшу частину (9,75 млн) – від підприємця Дмитра Серьогіна. Якого типу був цей дохід — у декларації не вказано. Дохід Козловського від підприємницької діяльності склав майже 5 млн грн. Ще майже 2 млн грн депутат отримав від продажу нерухомого майна.

Згідно з декларацією, станом на кінець минулого року у Григорія Козловського було грошових активів на 17,6 млн грн (усі — у готівці). Більшу частину він тримає у гривні — майже 12 млн грн. Водночас, минулого року депутат витратив на придбання земельних ділянок та нерухомості понад 7,5 млн грн.

У його власності, згідно з декларацією, були три дорогі годинники — марок Ulysse Nardin, Breguet, Patek Philippe невідомої вартості, придбані ще у попередні роки. Нових автомобілів він не купував. У його власності були Lexus RX350 2006 р. в., мікроавтобус Mercedes-Benz Vito 2007 р. в., бус Volkswagen Transporter 2005 р. в., паркетник Mercedes-Benz GL550 2008 р. в. та BMW X6 2012 р. в.

Козловському, згідно з декларацією на кінець року належали 10 земельних ділянок різної площі — у Винниках, Східниці, Львові та Підберізцях Пустомитівського району. Крім того, ще три ділянки у Східниці йому належали на 50%. Ділянки у Підберізцях Козловський придбав минулого року. У його власності були також вісім квартир (ще в одній йому належали 50%) та два житлові будинки: один у Винниках, а інший — у Східниці.

Протягом лютого Григорій Козловський купив в однієї людини у Винниках дві земельні ділянки та житловий будинок, вартістю понад 2 мільйони гривень.

Депутат Львівської міської ради та бізнесмен Григорій Козловський у лютому встиг придбати дві земельні ділянки та житловий будинок у Винниках.

Про це йдеться у змінах до декларації про доходи Григорія Козловського, які він подав 17 лютого 2018 року.

Нагадаємо, приватний підприємець Григорій Козловський володіє “Гранд Готелем” (проспект Свободи), також власником готельно-ресторанного комплексу “Святослав”, пивного ресторану “Королівська пивоварня” у Львові. Також нещодавно стало відомо, що Григорій Козловський є співласником будівельної компанії Avalon, яка зведе у Львові першу 25-поверхівку. Станом на кінець 2017-го Григорій Козловський був також єдиним засновником ТОВ «Академія футболу» та співзасновником ПП «Телець».

А 1 березня Григорій Козловський відкрив на площі Ринок, 36 новий ресторан у 5-поверховій пам’ятці архітектури.

Сьогодні Григорій Козловський є депутатом Львівської міської ради. На виборах 2015 року він пройшов у міськраду у складі Блоку Петра Порошенка.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.