Вівторок, 21 березня

Начальника Держгеокадастру Львівщини знову спіймали на незаконній роздачі землі

Начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького знову викрили на оборудках із земельними ділянками. Раніше йому оголосили підозру у незаконній роздачі землі на території Зимноводівської сільради на суму 113 млн грн. Тепер його підозрюють у зловживаннях на 3,8 млн грн із землями у гірських районах Львівщини.

Джерело: Lviv1256.

У вівторок, 28 лютого, у ДБР та Офісі гепрокурора повідомили про свіжі зловживання Андрія Кавецького, виявлені під час розслідування раніше відкритої справи.

За даними слідства, підозрюваний у 2015-2016 роках видав близько 30 наказів, якими затверджено проекти землеустрою і передано у власність громадянам земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва.

«Всупереч вимогам законодавства чиновник прийняв рішення про надання у власність громадян 30 земельних ділянок Сколівської та Турківської громади, площею понад 2,7 га. Землі рекреаційного призначення були роздані під індивідуальне дачне будівництво. Посадовець заподіяв збитки державі у понад 3,8 млн грн», – повідомили в ДБР.

Начальнику Держгеокадастру Львівщини оголосили нову підозру у перевищенні влади або службових повноважень (ч. ч. 1, 3 ст. 365 ККУ). Правоохоронці подали до суду клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.

У межах слідства перевіряється інша інформація щодо аналогічних злочинів та отримання хабарів від замовників, яким надавався незаконний дозвіл на оформлення ділянок.

Правоохоронці не розголошують прізвище підозрюваного, але з контексту зрозуміло, що йдеться про чинного керівника Держгеокадастру Львівщини Андрія Кавецького. Саме йому в квітні минулого року оголосили підозру у незаконному виділенні приватним особам 26,7 га комунальної землі на суму понад на 113 млн грн на території Зимноводівської сільської ради. Розслідування цієї справи вже завершили, її передали до суду.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.