На вулиці Львова виїде мотопатруль

Спершу на вулиці Львова виїдуть п`ять мотоциклів.

Невдовзі на вулиці Львова виїде мотопатруль. Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львівщини, пише Твоє місто.

Мотопатруль – новий підрозділ патрульної поліції, який зможе прибувати на виклики швидше, ніж поліцейські на авто. 

«Сподіваємося цей підрозділ покращить ситуацію на дорогах Львова, адже перевага мотопатрульних у тому, що вони оперативно дістаються місця, куди важко швидко доїхати автомобільному патрулю, наприклад, місця ДТП», – зазначив мотопатрульний Львівської області Олександр Футрик.

Першим містом в Україні, в якому з’явився мотопатруль був Київ. Мотоциклістів навчали інструктори Канадської поліцейської місії в Україні колеги з Торонто та Оттави. Зокрема вони опанували техніку керування мотоциклами, виконання маневрів на низькій швидкості та їзду за різних погодних умов. Тепер київські патрульні навчають львівський мотопатруль.

Зокрема шестеро патрульних зі Львова закінчують навчальні курси в Києві, та вже скоро виїдуть на перше патрулювання у Львові. Відбирали у новий підрозділ тих патрульних, які вже мають досвід їзди на мотоциклі та відповідну категорію. Спершу на вулиці Львова виїдуть п`ять мотоциклів. Згодом очікують збільшення мотопарку.

Нагадаємо, торік у Львові запрацював велопатруль.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.