На власноруч змайстрованому човні львів’янин планує переплисти Атлантичний океан

unnamed_60f7739-річний чоловік планує здійснити рекордну мандрівку на власноруч змайстрованому човні і встановити новий рекорд Гіннеса.  Цьогоріч у грудні Дмитро Резвой розпочне чотиримісячну подорож Атлантичним океаном.

Дмитро Резвой обрав маршрут мандрівки, яким ще ніхто не проходив через Атлантику. Відтак, подорож розпочне із Мароко і завершить у Флориді.  Загалом планує подолати більше 6 000 кілометрів.

Чоловік майже добудував власний човен «Львів». За словами Дмитра, інших варіантів назви човна він навіть не розглядав, адже народився і прожив усе життя у Львові. Окрім того, перший човен його батька, Павла Резвого, який у 2004 році перетнув Атлантичний океан за 61 добу – називався «Marion Lviv». І хоча свій човен Дмитро виготовляє у Великобританії, все ж мріє почати будувати ексклюзивні човни саме у Львові.

Нагадаємо, океанське  веслування – вид  міжконтинентальних екстримальних океанських перегонів  на веслярських  човнах без використання вітрил чи двигунів. Переходи автономні і можуть здійснюватися як командою, так і одиноким  веслярем.

Популяризує океанське веслування і допомагає у здійсненні переходів організація   «The Ocean Rowing Society» (ORS) – «Товариство океанських веслярів» з штаб-квартирою у Лондоні.

Що цікаво, за столітню історію перегонів перетнути океани вдалося двом сотням веслярів з семи країн світу, і серед  них тільки двоє українців – Павло та Теодор Рєзвой.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.