На терміновий біометричний паспорт у Львові доведеться чекати місяць

У львівських ЦНАП-ах поступово спадає ажіотаж на виготовлення біометричних паспортів громадянина України та закордонних, проте все ще є затримки з їхнім виготовленням.

біометричний паспорт

Про це Tvoemisto.tv розповіла в.о. начальника управління адміністрування послуг Марта Федорчак.

«Є затримки через попередній ажіотаж. На термінові паспорти доведеться чекати орієнтовно місяць, на нетермінові – два. Це середній показник, може бути швидше або довше на день-два», – говорить вона.

За її словами, черги на виготовлення документів також стають меншими, хоча у ЦНАП-ах і надалі видають по 16 талончиків на день.

«У відділенні на Левицького люди беруть останні талончики о 10:00-11:00, інколи навіть о 13:00. Звичайно, у деяких районах, наприклад, у Залізничному все ще розбирають талони з самого ранку, але вже можна сміливо сказати, що послуга поступово стає доступнішою», – каже Марта Федорчак.

Нагадаємо, що у звичайному режимі біометричні паспорти громадянина України та закордонні мають виготовляти 20 робочих днів, терміново – 7 робочих днів. Через посилений попит на послугу в останні кілька місяців видача паспортів затримується. У Державній міграційній службі пояснюють це тим, що «Поліграфічний комбінат “Україна”» не встигає їх надрукувати.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.