На посаду ректора Львівського медуніверситету подався лише один кандидат

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького 19 квітня відбудуться вибори на посаду ректора. Подача документів від претендентів тривала до 24 березня. У відповідь на запит Tvoemisto.tv у Міністерстві охорони здоров’я 29 березня повідомили, що заява із відповідним пакетом документів надійшла лише від одного кандидата – Ореста Чемериса, який зараз виконує обов’язки ректора медуніверситету.

7 березня доктора медичних наук Ореста Чемериса висунули кандидатом на посаду ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Висунення кандидатури Ореста Чемериса на посаду ректора підтримали усі 282 делегати трудового колективу, які були присутні на зібранні. 

Зазначимо, Орест Чемерис працював у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького з 2013 року на кафедрі хірургії №1 спершу асистентом, а згодом доцентом, був заступником декана по роботі з іноземними студентами. З цієї посади у квітні 2020 року перейшов на роботу директором департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, на якій працював до 3 липня 2023 року.

Авторка: Антоніна Костик

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.