На площі Ринок запрацювала ковзанка. Ціни, графік та інші локації

Ковзанка працює з 10.00 до 21.00 год.

На площі Ринок у центрі Львова запрацювала традиційна ковзанка. Вона працюватиме до 10 березня наступного року на північній частині площ з 10.00 до 21.00 год, пише Твоє місто.

Ковзанка на площі Ринок

Ковзанка на площі Ринок

Вартість дорослого квитка з понеділка по четвер коштує 110 грн, а у п’ятницю та на вихідних – 150 грн. Квиток для дітей до 12 років коштує – 90 грн, а у п’ятницю, суботу, неділю – 110 грн.

Сезонну льодову ковзанку облаштує ТзОВ «Наукововиробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи» (ВІКОС). Фірма уже декілька років підряд організовує ковзанку у центрі міста. Згідно з даними Youcontrol, компанія зареєстрована у Львові і займається організацією видів відпочинку та розваг. 

Ковзанка Спортивно-розважального комплексу «Медик» запрацює із 10 грудня. Також у Львові на ковзанах можна покататися у ТРЦ «King Cross Leopolis» на Стрийській. Вартість квитка тут залежить від дня і години, катання триває 45 хв.

Крім того ковзанка працює у ТВК «Південному». Вартість квитка – 100 грн для дорослих у будні та 120 грн на вихідних, а для дітей 80 і 100 грн відповідно – за 45 хвилин катання.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.