Вівторок, 26 вересня

На Львівському полігоні через наїзд транспортера-тягача загинув військовий

Загинув захисник України, старший солдат Мельник Анатолій Васильович, 1981 року народження, сумчанин

Сьогодні вранці, 28 січня, через порушення техніки безпеки на Львівському загальновійськовому полігоні загинув військовослужбовець 58 бригади імені гетьмана Івана Виговського. Про це повідомляють на сторінці бригади у Фейсбуку, пише Твоє місто.

При буксуванні військової техніки стався наїзд на військовослужбовця. Механік-водій МТ-ЛБ (український бронетранспортер), що буксував, через обмежену видимість не зміг пересвідчитись, що людей перед машиною нема і почав рух. У результаті військовий тяжко травмувався та помер.

«Трагічності ситуації додає той факт, що лише два тижні тому у всіх військових частинах оперативного командування «Північ» пройшли навчання з техніки безпеки і детальні інструктажі особового складу. Але біда все-таки сталася…», – йдеться в повдіомленні.

Загиблий – захисник України, старший солдат Анатолій Мельник, 1981 року народження, сумчанин. Самотньою залишилась його дружина, теж військовослужбовець – вони служили разом, в одній бригаді.

Командувачем оперативного командування «Північ» призначили розслідування трагічного випадку. Попередньо встановили, що були порушення заходів безпеки через необережність

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.