На Львівській залізниці розпочали реалізовувати пілотний проект «У подорож залізницею з велосипедом»

14 квітня у відокремленому підрозділі «Моторвагонне депо Львів» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулася зустріч керівництва служби приміських пасажирських перевезень, фахівців Управління туризму Львівської ОДА та представників спілки велосипедистів.

Під час зустрічі обговорили перспективи подорожей залізничним транспортом з велосипедами. Залізничники зазначають, що останнім часом зросла кількість звернень пасажирів, які хочуть комфортно користуватися залізницею, перевозячи «двоколісного друга». Напередодні літнього сезону, коли різко збільшується кількість відпочивальників, учасники спільної наради визначили наразі три регіональні електропоїзда серії ЕПЛ2Т 012, 030, 031, що курсують за маршрутами Львів-Мукачеве-Ужгород-Львів,  та прийняли рішення встановити на головних вагонах кріплення для велосипедів.

Зараз на магістралі визначаються з технічними особливостями проекту та уже найближчим часом презентують громадськості обладнані поїзди. Якщо така послуга користуватиметься попитом, то на магістралі готові розглядати можливості її розширення і на інших поїздах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.