На Львівській залізниці до сезону зимових перевезень підготують 656 пасажирських вагонів

Підрозділи пасажирського господарства Львівської магістралі для роботи під час зимового сезону готують 656 пасажирських вагонів, 545 із них – із комбінованим опаленням. Потяги відповідно до потреби забезпечені знімними інвентарем, а найближчим часом залізничники очікують на централізоване постачання теплого спецодягу.

За інформацією пасажирської служби, у серпні-вересні покращилась ситуація із централізованим постачанням постільної білизни. Станом на сьогодні від початку року підприємства Львівської магістралі вже отримали 29,5 тисяч комплектів, а наприкінці жовтня залізниця закупить ще 1400 комплектів для обслуговування вагонів СВ. Пасажирські потяги також у повному обсязі забезпечені матрацами та ковдрами (28,1 тисячі та 31,8 тисячі одиниць відповідно).

Нагадаємо, до роботи взимку 2014/2015 року Львівська залізниця готувала  650 пасажирських вагонів, з них 560 – на комбінованому вугільно-електричному опаленні, решта – опалювались вугіллям. Наприкінці жовтня кожного року увесь рухомий склад проходить відповідний огляд, усуваються виявлені недоліки, а спеціальна комісія приймає кожен вагон для роботи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.