На Львівській митниці визначали найкращих чотирилапих помічників

120 травня 2016 року в кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України в м.Великі Мости відбулись змагання кінологічних команд Західного регіонального управління ДПСУ та Львівської митниці ДФС. Змагання приурочені Дню прикордонника та 70 річниці з дня заснування Львівської митниці. Інструктори – кінологи зі своїми службовими собаками визначали найкращих у таких навиках як пошук та виявлення наркотичних (вибухових) речовин у вантажах або багажі, а також у транспортних засобах. За результатами змагань визначались найкращі в кожній категорії окремо та команда переможець. Цього разу кращими були господарі змагань. Проте як зазначив начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук головним результатом змагань стали перевірка та обмін досвідом, пошук нових форм інтегрованого підходу до охорони кордону.

2Попри те, що учасники змагань показали непогані результати їм побажали наполегливості, терпіння і витримки у роботі зі своїми чотирилапими помічниками. Також керівники митниці та кінологічного центру відзначили важливість таких змагань у підготовці своїх підлеглих до виконання непростих завдань на кордоні, та необхідність більш тісної взаємодії.

Як підтвердження цього, сьогодні вночі у пункті пропуску “Шегині” службовий собака на кличку “Джамбо” Львівської митниці у автомобілі під круванням громадянина України, який виїжджав до РП, занюхав майже 2кг. наркотичної сировини – марихуани.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.