На Львівщині виявили підроблену Дрогобицьку сіль. Як відрізнити від справжньої

Нещодавно у Дрогобичі, що на Львівщині, виявили факт продажу фальсифікованої партії Дрогобицької солі. Про це повідомила адміністрація Солевиварювального Дрогобицького Заводу, отримавши інформацію від споживачів, які начебто придбали підробку на місцевому ринку.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Ця сіль продається в упаковці, схожій на нашу продукцію «Дрогобицька сіль йодована», але на ній відсутня дата виробництва. Такий товар є підробкою і може становити загрозу для вашого здоров’я. Просимо вас бути вкрай уважними при купівлі солі та перевіряти, щоб на упаковці була вказана дата виробництва», – йдеться у повідомленні сільзаводу.

Фальсифікована сіль є сірою та кам’янистою на вигляд. Керівництву «Дрогобицького ринку» про факт продажу підробки відомо не було. Жодних звернень чи заяв від покупців на адресу адміністрації ринку з такою проблемою не поступало.

Фальсифікована Дрогобицька сіль

«У разі придбання підробленої дрогобицької солі чи будь-якої фальсифікованої продукції  – негайно зверніться до органів поліції та Держпродспоживслужби. Адміністрація ринку, зі своєї сторони, максимально сприятиме у вирішенні таких питань та попередженні таких фактів надалі», – наголошує керівництво ринку.

Нагадаємо, Дрогобицька солеварня працює з 1390 року і є найстарішою в Україні. Сіль, яку тут добувають методом випарювання, унікальна. Дрогобицька міськрада має намір ревіталізувати підприємство, але воно перебуває в державній власності.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.