Вівторок, 21 березня

На Львівщині виготовляли фальсифіковану продукцію, видаючи за відомий бренд

Трьом особам, які під знаком американського бренду виготовляли фальсифіковану продукцію, повідомили про підозру. За даними слідства упродовж 2021-2022 років діяла організована група, що організувала систематичне виготовлення та реалізацію продукції невідомого походження, видаючи за відомий бренд.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Проаналізувавши, які товари користуються попитом, підозрювані без дозволу правоволодільця, виготовляли побутову хімію та продавали її в упаковках з етикетками американських торгових марок на території всієї України, зокрема у Львівській області. Торгівля відбувалася за цінами, нижчими середньо-ринкових, оптом та у роздріб. 

Під час обшуків правоохоронці вилучили підроблену продукцію, етикетки, тару, принтер для виготовлення етикеток та інші речові докази. Матеріальні збитки оцінюють в 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у Львові скерували до суду обвинувальний акт щодо ексголови однієї із районних адміністрацій Львова за те, що він безпідставно видав розпорядження і підписав свідоцтво на об’єкт, на основі яких незаконно приватизували пам’ятку культури у центрі Львова.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.