Четвер, 30 листопада

На Львівщині вводять оновлений графік погодинних вимкнень світла

Наразі у Львівській області діють аварійні відключення, спричинені черговим обстрілом енергосистеми. Проте у разі стабілізації ситуації з п’ятниці, 25 листопада, можливе введення нового графіку погодинних відключень.

Про це повідомляє «Львівобленерго» — передає НТА.

«Графік оновили зважаючи на звернення споживачів, ситуацію в енергосистемі та для покращення логістики перемикань на підстанціях», – йдеться у повідомленні.

Тривалість орієнтовної відсутності електроенергії у графіку не змінилась — чотири години двічі на добу. Проте змінились терміни виключення та включення на одну годину. Наприклад, якщо раніше період вимкнень був з 4 до 8 години ранку, то тепер з 5 до 9 години.

Оновлений цілодобовий графік погодинних відключень:

  • з 1 до 5 год.;
  • з 5 до 9 год.;
  • з 9 до 13 год.;
  • з 13 до 17 год.;
  • з 17 до 21 год.;
  • з 21 до 1 год.

В «Львівобленерго» наголошують, що погодинні відключення вводять за розпорядженням «Укренерго». Їх впровадження можливе за відносно стабільної ситуації в енергосистемі, в іншому випадку запроваджують аварійні відключення, попередити про які заздалегідь неможливо.

Час відключень може збільшуватись на одну годину, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, що також може збільшити перерву в електропостачанні.

Нагадаємо, що енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних атак. Обстріли спричинили системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.