На Львівщині встановлені та працюють кнопки термінового виклику міліції

На Львівщині встановлені та працюють кнопки термінового виклику міліціїДля запобігання вуличній злочинності та захисту громадян від протиправних посягань у громадських місцях працівниками Державної служби охорони Львівщини встановлено 474 системи термінового виклику міліції.

У разі необхідності громадяни можуть звернутися до персоналу закладу, на якому розміщений стікер «Терміновий виклик міліції», з проханням викликати міліцію. Вже за дві-три хвилини прибуде наряд Державної служби охорони та припинить правопорушення.

Знайдіть розташування кнопок тривожного виклику міліції на маршруті свого щоденного пересування і найближчу до Вашого місця проживання, ця інформація зможе допомогти Вам, будь-якому перехожому вберегтися від злочинних посягань, або затримати зловмисника «гарячими слідами».

Таких системи встановлено: 259 на об’єктах торгівлі, 20 у розважальних закладах, 59 на підприємствах та установах, 136 на інших об’єктах.

Системи встановлені у Львові, Червонограді, Стрию, Самборі, Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, Ходорові, Моршині,Жидачеві, Золочеві, Бродах, селах Солонка, Зимна Вода, Сокільники та інших населених пунктах Львівщини.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.