На Львівщині вшанували пам’ять вояків дивізії “Галичина”

вшанування пам_яті вояків дивізії «Галичина»На території Буського, Бродівського та Золочівського районів Львівщини 19 липня 2015 року відбулися заходи на вшанування пам’яти вояків дивізії “Галичина”, полеглих 71 рік тому у “Бродівському котлі”.

Учасники поминальних заходів поклали квіти до місць поховань вояків дивізії “Галичина” на горі Жбир, що в селі Ясенів, і у селі Підгірці Бродівського району.

Голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради Роман Ковальчук зауважив, що українці повинні виховувати дітей у дусі патріотизму, бо тільки тоді Україна стане сильною й успішною державою. Для учасників заходу свободівець виконав пісню “Між двома блокпостами” на вірші Богдана Стельмаха. “Гора Жбир була свого часу блокпостом, який зупиняв напад ворога”, – зауважив Роман Ковальчук.

У селі Червоне Золочівського району відбулося перепоховання віднайдених останків вояків, які загинули у “Бродівському котлі” 71 рік тому. Перепоховання здійснили працівники КП ЛОР “Доля” та члени Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.