На «Краківці» виявили шахрая, який обіцяв водіям за винагороду провести їх поза чергою

На Львівщині прикордонники виявили шахрая, який намагався збирати кошти з громадян за безперешкодний об’їзд черги перед пунктом пропуску «Краківець».

Про те, що поблизу пункту пропуску вчиняють незаконні дії прикордонники вже декілька раз отримували інформацію від громадян, які перетинають кордон. Та вирахувати шахраїв не вдавалося. Через ці випадки, про які також неодноразово громадяни повідомляли на телефон «Довіра»,  тінь посадових зловживань падала на прикордонні наряди, які забезпечують режим перед пунктом пропуску.

Однак вчора у ході перевірки служби прикордонних нарядів відділу «Краківець» було виявлено факт обману, а саме збирання грошей сторонніми особами за безперешкодний об’їзд черги. Громадяни, яким шахрай пропонував свої послуги, вказали прикордонникам на зловмисника та погодилися написати заяви про неправомірні дії. Про ситуацію, що сталася, прикордонники поінформували співробітників Яворівського РВ УМВС України у Львівській області. Наразі за інформацією прикордонників та заяв громадян, яким шахрай пропонував свої послуги, тривають подальші оперативні заходи по встановленню обставин злочину.

Крім того, вчора ввечері до прикордонників Мостиського загону в пункті пропуску «Краківець» підійшов громадянин України та намагався за неправомірну вигоду «домовитися» про позачерговий проїзд транспортного засобу. Про дану подію були повідомлені співробітники міліції, які прибули в пункт пропуску для встановлення особи та з’ясування всіх обставин. Після цього у даного громадянина погіршився стан здоров’я, через що йому викликали карету швидкої допомоги.

Державна прикордонна служба України звертається до  усіх громадян, які перетинають державний кордон, інформувати прикордонників про осіб, що вчиняють незаконні дії, та не створювати прецеденти, шляхом пропонування коштів, намагаючись вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями. А у разі вимагання від вас хабара, ні в якому разі не погоджуйтеся і одразу телефонуйте на гарячу лінію «Довіра» за номером телефону (044) 527-63-63, аби запобігати таким ганебним вчинкам.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.