На Грінченка кіоск з продажу хот-догів закрили через порушення умов карантину

Протягом дня в усіх районах міста працювали моніторингові групи, котрі перевіряли суб’єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів.

Такі перевірки триватимуть протягом усіх вихідних днів на виконання доручення міської комісії з питань ТЕБ і НС. Відтак, через зафіксовані порушення на власника одного з об’єктів складено протокол та призупинено його діяльність — це кіоск з продажу хот-догів на вул. Грінченка, 2−4.

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, моніторингова група виявила порушення на вул. Грінченка, 2−4 у кіоску з продажу хот-догів, а саме підприємець здійснював діяльність без маски та рукавичок, у закладі був відсутній антисептик. Кіоск закрито, на місці учасниками моніторингової групи складено протокол.

Загалом обстежено 366 об`єктів, надано 28 попереджень, складено 1 протокол та рекомендовано закрити через порушення — 1 суб’єкт господарювання.

Загалом у Галицькому районі проведено 52 обстеження, надано 8 попереджень, у Франківському районі проведено 67 обстежень, надано 4 попередження, у Сихівському районі проведено 54 обстеження, надано 4 попередження, складено 1 протокол та закрито через порушення 1 заклад, у Личаківському районі проведено 57 обстежень, надано 1 попередження, у Залізничному районі проведено 71 обстеження, надано 5 попереджень, у Шевченківському районі провели 65 обстежень, надано 6 попереджень.

Також перевірки проводили у міському транспорті. Загалом перевірено 68 одиниць транспорту: 18 трамваїв, 14 тролейбусів, 36 автобусів. Зафіксовано 34 випадки людей без масок, 2 водії без масок, переповненого транспорту не зафіксовано.

Відтак, мерія рекомендує у транспорті перебувати обов’язково у масках.

Нагадаємо, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб’єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів. Відтак, за словами очільниці штабу оперативного реагування Галини Слічної, у випадку виявлення порушень заклади зачинятимуть.

Моніторингові групи працюють у складі працівників райадміністрацій за участю працівників Держпродспоживслужби та правоохоронних органів. Такі групи були сформовані та працюють з початку карантину.

Рейди проводитимуть щодня у посиленому режимі. При виявленні порушень буде прийматись рішення міською комісією з питань ТЕБ і НС щодо припинення діяльності тих чи інших суб’єктів господарювання, якщо вони не дотримуються протоколів, напрацьованих комісією. Розмір штрафу для порушників — від 17 до 34 тис. грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.