Вівторок, 26 вересня

На фестивалі кави обрали найкращу кав’ярню Львова

Титул найкращої кав’ярні Львова вдруге поспіль виборола «Вірменка»

Кав'ярня «Вірменка» вдруге поспіль визнана найкращою у Львові

Кав’ярня «Вірменка» вдруге поспіль визнана найкращою у Львові

У Львові завершився фестиваль «На каву до Львова». У неділю, 24 вересня, нагородили найкращий заклад цьогорічного фестивалю, яким стала «Вірменка». Ця кав’ярня уже вдруге поспіль виборола титул найкращої у Львові, пише zaxid.net.

Від четверга, 21 вересня, у Львові на просп. Свободи відбувався Lviv Coffee Festival. Цьогоріч під час фестивалю відбулося чимало спільних заходів із «Zero Waste Lviv» та Конгресом Міжнародного PEN-Клубу, а також традиційні чемпіонати в рамках Kulchtsky Coffee Cup.

На завершення кавового фестивалю обрали найкращу кав’ярню 2017 року. Цього року нею стала «Вірменка», яка перемагала у конкурсі і минулого року. До слова, кав’ярня із цією назвою з’явилася у Львові ще в 1979 році і у 80-х роках минулого століття була популярною серед представників субкультури хіпі з усього екс-СРСР.

В травні 2016 року кав’ярню викупив львівський ресторатор Тарас Колодій, який є співвласником кількох львівських ресторанів спільно з братами Дубневичами. У липні 2017 року депутати Львівської міськради дозволили Колодію приватизувати приміщення кавярні, яке раніше перебувало у комунальній власності.

Нововведенням цьогорічного фестивалю стало започаткування нової номінації – найкраща «Еко-кав’ярня». Також відбулася традиційна Кавова ВелоМИЛЯ, яка об’єднала велофанів та кавоманів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: