На аукціоні з продажу готелю «Власта» у Львові викрили змову

Антимонопольний комітет України викрив змову між ПП «Євго ІФ» і ПП «Будівельна компанія «Будшлях» під час участі в аукціоні з купівлі готелю «Власта» у Львові, який продали за 115 млн грн у січні 2023 року.

ДжерелоTvoemisto.tv з посиланням на АМКУ

«…під час розгляду відповідної справи було виявлено низку обставин, що у своїй сукупності довели наявність узгоджених дій між відповідачами під час їхньої підготовки та участі в аукціоні. Узгодження поведінки учасників з метою усунення змагання між ними під час аукціону суперечить законодавству, відтак відповідачів оштрафовано на загальну суму 679 998 грн», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 січня, Фонд державного майна виставив на продаж готель «Власта», що на вулиці Клепарівській у Львові. Йдеться про 12-поверхову будівлю готелю, загальною площею 8174,7 квадратних метрів. Розташований готель на відстані 1,7 км від центру міста. Іще влітку два роки тому низку готелів в Україні, зокрема і львівський – «Власта», передали з власності Міністерства оборони Фонду державного майна для приватизації.

Згодом стало відомо, що Перше медичне об’єднання Львова планує придбати готель. За словами директора Першого ТМО Олега Самчука, станом на сьогодні у Львові перебувають сотні пацієнтів із інших областей, які потребують житла на час лікування. Розмістити цих людей у лікарні наразі немає можливості через велику кількість критичних пацієнтів, які потребують негайного порятунку.  Виконавчий комітет Львівської міськради 20 січня визнав доцільним участь Першого територіального медичного об’єднання в аукціоні з продажу готелю «Власта».

23 січня готель продали на аукціоні за 115 млн грн. Стартова ціна лоту становила майже 7 мільйонів гривень. Участь в аукціоні взяли 23 учасники. Переможцем оголосили київську компанію «Магнус Трейдінг Україна».

Для довідки
«Власта» – двозірковий готель у Львові, (повна назва – Державне підприємство Міністерства оборони України Готель «Власта»), розташований в кілометрі від історичної частини міста, перед стадіоном СКА, за адресою: вул. Клепарівська, 30. 12-поверхову будівлю готелю «Власта» спорудили в 1976 році (архітектори Олександр Гукович та Алла Сімбірцева). На початку 1990-х готель перейменували (колишня назва «Росія»). 

Готель у будівлі займає 9 поверхів і має 157 номерів на 289 місць.

Також додамо, що власник компанії переможців Олег Діденко – до червня 2022 р. був радником голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка. У 2014-2020 рр. директор ДК «Газ України» (дочірньої компанії НАК «Нафтогаз України». У липні 2022 року він став засновником «Магнус Трейдінг Україна».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.