Вівторок, 27 лютого

Миколай у формі ЗСУ. Українці діляться неймовірними листівками у соцмережах

Через перехід на новий церковний календар, відтепер у нашій країні 6 грудня одночасно відзначають і День Збройних сил України, і День Святого Миколая.

Джерело: НТА.

Українці одразу відзначили символізм у такому поєднанні. Віддавна Миколай Чудотворець вважається не лише покровителем дітей, а й військових, мандрівників та усіх, хто далеко від дому. Водночас ЗСУ стали тими, хто творять дива і неймовірні речі, щоб захистити найдорожче.

“Тепер діти вірять не лише у Миколая, а й у ЗСУ”, – пишуть у соцмережах. “Дякуємо за дива. Дякуємо за свята”, – підписав свою нову ілюстрацію художник Микита Титов, на якій воїн захищає святого, а разом із ним – можливість українських дітей святкувати, чекати подарунки й отримати казку.

mykola1

Від ранку у соцмережах діляться листівками, на яких Миколай носить українську військову форму, має зброю, щоб нищити темні сили, його транспорт – військовий літак і танк.

mykola2

mykolaya7

mykola7

mykola3

mykola4

mykola5

mykola

Також символічний ролик напередодні опублікував Генштаб ЗСУ душевний ролик-привітання із Днем ЗСУ та святом Миколая від волонтерів”.

“Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая. Цей факт надихнув авторів відеоролика на створення теплої та доброї історії, в якій діти дякують своїм рідним – захисникам і захисницям, та просять захистити наш спільний дім – Україну, і, звісно, Святого Миколая: «Щоб подаруночки приніс»”, – підписали відео.

Фото: Микита Тітов, Юрій Журавель, соцмережі 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.