Четвер, 25 червня

“Ми – у полоні”: щонайменше 200 туристів не можуть вилетіти з Єгипту до Львова

Щонайменше 200 туристів, серед яких є діти, понад добу не можуть повернутися до України з Єгипту. За їхніми словами, їм ніхто нічого не пояснює та навіть не дає питної води.

Про це пишуть українці у спільноті “Варта 1”, повідомляє 24tv.ua.

Так, за словами Софії Василенко, рейс із Шарм-ель-Шейху до Львова переносився близько 10 разів.

Серед полонених в аеропорту Єгипта є діти

Серед полонених в аеропорту Єгипта є діти

“Люди не можуть вилетіти від 4 ранку 27 квітня. Рейс переносили уже з десять разів. Більше сотні людей чекають в аеропорту. Діти від 3 ранку – на ногах. Плач, без води та їжі. Коли буде літак, не відомо”, – зазначає жінка

200 туристів не можуть вилетіти з Єгипту до України

Як розповіла користувачка Анна Сало, вищезазначений рейс обслуговує авіакомпанія YanAir.

“Ніхто ніякої інформації не надає. Нас – до 200 людей, з яких 45 дітей. Всі – голодні та дуже змерзли! Діти плачуть, а всім байдуже і ми – у безвихідній ситуації!”, – підкреслює вона.

Крістіна Бобух своєю чергою зауважила, що людей забрали з готелю о 3:00 27 квітня та за годину повернули назад до готелю.

Людям ніхто нічого не пояснює, не годує та не дає навіть питної води

Людям ніхто нічого не пояснює, не годує та не дає навіть питної води

І тут почалося: ніхто нічого не пояснює, вильоти переносяться кожних дві години, о 12 потрібно звільнити номер і не дають продовжити його… О 15:00 забрали нас до аеропорту, обіцявши виліт 18:00, пізніше цей виліт переносився ще декілька раз. Люди знервовані, є маленькі діти, води ніхто не пропонує і не дає жодної інформації, це страшно. Наразі нам пообіцяли готель, анулювали виїзну візу та мають повернути багаж,
– розповіла українка.

Нагадаємо, подібний інцидент з українцями в Єгипті вже траплявся цього року – наприкінці січня у цій африканській країні через погодні умови застрягли 300 українців.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.