Щонайменше 200 туристів, серед яких є діти, понад добу не можуть повернутися до України з Єгипту. За їхніми словами, їм ніхто нічого не пояснює та навіть не дає питної води.
Про це пишуть українці у спільноті “Варта 1”, повідомляє 24tv.ua.
Так, за словами Софії Василенко, рейс із Шарм-ель-Шейху до Львова переносився близько 10 разів.
“Люди не можуть вилетіти від 4 ранку 27 квітня. Рейс переносили уже з десять разів. Більше сотні людей чекають в аеропорту. Діти від 3 ранку – на ногах. Плач, без води та їжі. Коли буде літак, не відомо”, – зазначає жінка
Як розповіла користувачка Анна Сало, вищезазначений рейс обслуговує авіакомпанія YanAir.
“Ніхто ніякої інформації не надає. Нас – до 200 людей, з яких 45 дітей. Всі – голодні та дуже змерзли! Діти плачуть, а всім байдуже і ми – у безвихідній ситуації!”, – підкреслює вона.
Крістіна Бобух своєю чергою зауважила, що людей забрали з готелю о 3:00 27 квітня та за годину повернули назад до готелю.
І тут почалося: ніхто нічого не пояснює, вильоти переносяться кожних дві години, о 12 потрібно звільнити номер і не дають продовжити його… О 15:00 забрали нас до аеропорту, обіцявши виліт 18:00, пізніше цей виліт переносився ще декілька раз. Люди знервовані, є маленькі діти, води ніхто не пропонує і не дає жодної інформації, це страшно. Наразі нам пообіцяли готель, анулювали виїзну візу та мають повернути багаж,
– розповіла українка.
Нагадаємо, подібний інцидент з українцями в Єгипті вже траплявся цього року – наприкінці січня у цій африканській країні через погодні умови застрягли 300 українців.


