Мою 8-річну доньку посеред вулиці побила продавчиня на очах перехожих

2491
Мою 8-річну доньку посеред вулиці побила продавчиня, а ніхто навіть не заступився

У Львові продавчиня продуктового магазину на перехресті вулиць Стрийська-Сахарова побила 8-річну дівчинку на очах у перехожих, котрі навіть не заступились за дитину. Про це у фейсбук написала її мати, Христина Воробій.

— Мамо, мене дуже побила якась пані! — сказала доня по телефону, захлинаючись від плачу.

… Я не думала, що вмію так швидко бігати. Я вилетіла з роботи з самим тільки телефоном в руках. Поліція. Підозра на струс мозку. Швидка. Доня їхала на музику. Дівчинка з двома косичками зі скрипочкою в руках. 

Поряд були люди і ніхто не спинив 50-тилітню потвору, яка посеред білого дня товкла по голові 8-мирічну дівчинку за те, що вона посунула вбік коробку від цигарок, бо хотіла сісти на бордюр і вийняти кексик.

Куди котиться світ, який я так люблю?

Тиждень тому мою восьмирічну доньку побила посеред вулиці продавчиня магазину, який на фото під зеленою вивіскою.

Інцидент трапився 7 травня у Львові о 14:30 за адресою вул. Стрийська 76 (на розі Вулиць Стрийської та Сахарова). Інцидент зафіксовано — я написала заяву у Франківському відділенні поліції, після чого з підозрою на струс мозку в дитини ми з донькою поїхали в лікарню. Там виявили забій потилиці, про що маю відповідний документ. 

Станом на нині поліція бездіяльна, слідчу я розшукала тільки з адвокатом, показань продавчині немає, запису з камер також. Минув ТИЖДЕНЬ з часу події! 

Вельмишановні Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та Патрульна поліція Львівської області , прошу сказати, що є зроблено для того, щоб розібратися в цій ситуації? Яке покарання чекає жінку, яка завдала тілесних ушкоджень 8-мирічній дитині?

Стежте за нами!