п`ятниця, 14 червня

Міська рада виставила на аукціон оренду давньої ротонди у Стрийському парку

Львівська міська рада виставила на аукціон оренду давньої ротонди у Стрийському парку. Її пропонують облаштувати для торгівлі, можливо, для кафе. Інформацію про аукціон на своєму сайті розмістило управління комунальної власності ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Йдеться про давню будівлю у Стрийському парку, вона розташована за адресою вул. Уласа Самчука, 8а. Нині приміщення закинуте, ніяк не використовується. Його Львівська міська рада пропонує в оренду на п’ять років. Стартова вартість місяця оренди – 9 907 грн, утім під час аукціону вона може зрости.  

В описі лоту йдеться про те, що приміщення має площу площа 44,5 кв. м, у нього задовільний стан і воно не є пам’яткою.

«Цей об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини, розташований у Галицькому районі Львова, технічний стан задовільний, інженерні комунікації відсутні. Цільове призначення: для кафе, продажу продовольчих та не продовольчих товарів, сувенірів», – йдеться у повідомленні.

Також у Стрийському парку здають в оренду ще одну будівлю на 14 метрів квадратних. Вона розташована за адресою вул. Уласа Самчука, 12а. Стартова вартість оренди 3 441 гривень за місяць. Обов’язкова умова оренди – цільове призначення: для кафе, продажу продовольчих та не продовольчих товарів, сувенірів.

Електронний аукціон по цих приміщеннях відбудеться 25 жовтня на сайті Української універсальної біржі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.