“Цю ділянку передали у приватну власність, на той час, нібито учаснику АТО, а як з’ясувалося потім, підставній особі, і потім вона перейшла у власність іншого суб’єкта. Ця земельна ділянка є в межах “червоних ліній” і в межах проектованої вулиці Вернадського, яку ми будемо будувати після війни у нашому місті, і яка має в перспективі з’єднати два великі мікрорайони – Сихів і вулицю Стрийську, – наголосив посадовець. – За наслідками дій виконавчих органів Львівської міської ради і правоохоронних органів тут є порушена кримінальна справа, яка перебуває зараз на розгляді в суді. Паралельно Солонківська територіальна громада також судиться про повернення цієї ділянки”.
Окрім того, за словами Любомира Зубача, правоохоронні органи порушили кримінальне провадження стосовно шести працівників Солонківської сільської ради по трьох інших ділянках, які знаходяться в межах проектованої вулиці Вернадського.
“Ми детально вивчили ситуацію з ділянками в межах проектованої вулиці Вернадського і виявили загалом 45 ділянок площею більше 12 гектарів, які були відчужені у приватну власність. Ми маємо список тих отримувачів земельних ділянок, там є не прості громадяни. Ділянки виділяли цілим родинам і це дуже сумно. Відповідні рішення про приватизацію приймалися сільською радою та обласним геокадастром”, – повідомив чиновник.
Він також згадав і про інші громади, які увійшли до Львівської об’єднаної громади, то загалом було виявлено понад 300 гектарів землі, які громади роздали у приватну власність. Це було зроблено перед виборами, коли громади втрачали свою самостійність. Орієнтовна вартість цих земель – 630 мільйонів гривень. Найбільше землі, за словами Любомира Зубача, було роздано в Дублянах – 77 гектарів, Гряді – 62 гектари та Рясне Руській – 60 гектара.
Підтримайте проект на Patreon