Понеділок, 22 липня

Мешканці Сихова власним коштом облаштували дитячий майданчик

Для реалізації ідеї батько 4-річної доньки зміг об’єднати своїх сусідів

У Львові поблизу житлового будинку №27а на вул. Скрипника на Сихові мешканці довколишніх будинків самостійно облаштували дитячий майданчик для своїх дітей. Тут встановили гірку у формі будиночка, лазанку, гойдалки та пісочницю.

Про це ZAXID.NET розповіла Марина Войтюк, дружина Євгена Войтюка, який був ініціатором облаштування майданчика.

«Біля нашого дому в принципі немає дитячих майданчиків і дітям немає де гратись. Мій чоловік вирішив облаштувати місце для нашої 4-річної донечки та її друзів, щоб дитинство проводити у безпечному дворі. До нього доєднались також й інші тати», – сказала Марина Войтюк.

За словами жінки, вони з чоловіком витратили 19,5 тис. грн на облаштування майданчика, ще близько 7 тис. грн вдалось зібрати мешканцям довколишніх будинків, також люди допомагали встановлювати елементи майданчика, фарбувати їх, тощо.

Облаштування майданчика розпочали на початку червня і зараз батьки завершують усі роботи. Спільними зусиллями небайдужим мешканцям вдалось встановити гірку у формі будиночка, гойдалки, пісочницю та лазанку. Зараз, за словами Марини Войтюк, на майданчик приходять діти від 2 років з усіх навколишніх будинків.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.