Понеділок, 24 червня

Мережа «Сільпо» восени відкриє у Львові три нові супермаркети. Локації

Супермаркети відкриють на вул. Володимира Великого, Кульпарківській та Пасічній

Торгова мережа «Сільпо» цієї осені планує відкрити три нові супермаркети у Львові. Про це повідомив профільний сайт про роздрібну торгівлю в Україні All Retail. Таким чином кількість великих магазинів цієї мережі у місті збільшиться до 16-ти, пише zaxid.net.

Один із супермаркетів буде розташований у новому торгово-офісному центрі «Океан» на вулиці вул. Володимира Великого, 26А. Наразі завершується будівництво цього ТРЦ, у приміщеннях майбутнього магазину тривають ремонтні роботи. За словами представника компанії-власника «Океану» Петра Пуняка, «Сільпо» буде найбільшим орендарем в торговому центрі.

«На першому (наземному) та мінус першому поверхах буде розміщено супермаркет «Сільпо». Також під землею будуть технічні приміщення магазину, загальна площа якого становитиме близько 2 тис. м2. Торговий зал супермаркету займе весь перший поверх площею 1,3 тис. м2», – розповів Пуняк в коментарі RAU та додав, що новий супермаркет матиме авторський дизайн.

Два інші магазини мають відкрити на вул. Кульпарківській, 93А у приміщеннях нового житлового комплексу «Парус» та наприкінці вул. Пасічної в районі кільця ДБК.

Усі супермаркети мають розпочати роботу наприкінці жовтня-на початку листопада цього року. Компанія вже набирає працівників на свої нові локації.

Нагадаємо, наразі у Львові працюють 13 супермакетів «Сільпо», після відкриття нових об’єктів їхня кількість зросте до 16-ти.

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, яка має 261 магазин. Мережа входить до складу торгово-промислової групи компаній Fozzy Group.

Восени Fozzy Group також має відкрити великий склад у Зимній Воді, товари з якого постачатимуть до власних торгових точок групи у регіоні. Склад розташовуватиметься в найбільшому логістичному центрі Західної України Protec Zymna Voda, нині його готують до відкриття.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.