п`ятниця, 22 вересня

«Мені соромно за своє щастя» – донеччанка подякувала львів’янці, яка дала дозвіл на пересадку серця свого чоловіка її чоловікові

Неймовірна історія порятунку та людської великодушності трапилася у Львові.

Львів’янка, прізвище якої не розголошується, дала дозвіл на пересадку серця свого чоловіка іншому чоловікові, 36-річному мешканцеві Костянтинівки на Донеччині, – повідомляє Про Львів.

Донором, як повідомив директор львівської Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук, став 28-річний чоловік, який переніс інсульт. Вагітна дружина, мама та сестра підписали згоду на трансплантацію.

Дружина врятованого чоловіка Валерія Козачок висловила свою вдячність сім’ї донора. Про це вона написала у Facebook, пообіцявши берегти серце, яке є важливим для обох жінок, і зазначивши, що щодня згадує про великодушний вчинок незнайомих їй людей.

“Мені важко до Вас звернутись, але я спробую.

Шановна родина донора, на жаль ми не знаємо Ваших імен та імені нашого донора, Ви, як невідомий солдат. Не має дня, щоб я про Вас не думала. Я хочу Вам висловити подяку за життя свого чоловіка.

Якби не Ви, в найближчий час серце мого чоловіка зупинилося б , і я відчувала би всю ту біль, яка зараз з Вами. Ви врятували не тільки його життя, а ще й моє. Ви зберегли батька дітям! Те, що я відчуваю – це більше, ніж вдячність! Я пишаюсь Вашим вчинком. І, водночас, мені соромно за своє щастя.

Звертаючись до дружини нашого донора, я хочу побажати Вам міцного здоров’я, сил та обов’язково стати щасливою! Я обіцяю берегти серце , яке нам обом найдорожче! Звертаючись до мами, я хочу Вам подякувати за те, що подарували життя і моєму чоловіку. Дівчата, я вам буду вдячна до свого останнього дихання!

Якщо у вас з’явиться бажання розкрити імена або поспілкуватися, ми дуже зрадіємо. Ми будемо чекати. Нам важливо молитися за душу нашого рятівника. Якщо ви не маєте бажання надати будь-яку інформацію, ми з повагою до цього поставимося.

Я сподіваюсь, що цей лист до вас дійде!

Звертаюсь до всіх, хто полюбляє писати в коментарях! Дуже прошу в коментарях не писати образи, щоб не завдати ще більше болю родині!

З повагою, дружина врятованого чоловіка.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.