Понеділок, 20 травня

Медики врятували львівʼянину палець, що застряг у автомобільному вентиляторі

Львів’янин ледь не втратив палець: через необережний рух ліва рука чоловіка потрапила у вентилятор під капотом авто. Завдяки майстерності хірургів Першого медоб’єднання Львова палець вдалося врятувати, пришивши його на місце.
Джерело: ЛМР.
Фото Першого ТМО

55-річний Юрій зі Львова намагався полагодити автомобіль, а опинився у хірургічному відділенні лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова. Як великий палець лівої руки потрапив у вентилятор досі, не розуміє – все сталось надто швидко. Виймаючи руку, навіть не уявляв, що пошкодження настільки серйозні: на момент приїзду у лікарню палець був повністю знекровлений.

У хірургів було дуже мало часу, аби пришити його і відновити кровопостачання. Та лікарям Тарасові Хомі і Мирославові Досяку вдалося це зробити усього за дві години. Операція пройшла успішно: палець прижився.

Поки що Юрій має металеву конструкцію, яка фіксує фалангу, але за місяць її знімуть і почнеться процес реабілітації. Доведеться повертати функції рухливості пальця і тут все залежить від наполегливості чоловіка.i

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.