Медики Львівщини прогнозують зростання захворюваності на COVID-19 у святковий період

Впродовж попереднього тижня на Львівщині провели 2890 досліджень на COVID-19, з них 91 виявилися позитивними.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА — пише Leopolis.news.

Окрім того, за тиждень зареєстровано 5 летальних випадків від COVID-19. Перебувають на стаціонарному лікуванні –  98 пацієнтів.

Від початку пандемії на Львівщині зареєстровано 324 799 випадків захворювання на ковід, летальних – 6847.

Як зазначає Наталія Іванченко, керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА з епідеміології та вакцинопрофілактики у святковий період захворюваність на COVID-19 може зрости.

«Враховуючи, що все таки під час традиційних свят люди можуть збиратися у приміщеннях великими колективами, якщо серед них буде людина з найменшими ознаками застуди і буде виділяти вірус або ковіду, або грипу, то є передумови до збільшення числа хворих і поширення вірусу. Таким чином  людям з ознаками ГРВІ або застуди не варто відвідувати родинні свята, щоб не наражати на небезпеку оточуючих», – наголосила Наталія Іванченко.

Вакциновано проти коронавірусу в області однією дозою –  1 089 293 особи, другу дозу отримали 1 030 609 осіб, першу бустерну – 182875 осіб, другу бустерну – 10422 мешканці Львівщини.

Нагадаємо, що зробити щеплення від коронавірусу на Львівщині можна у пунктах вакцинації, попередньо звернувшись до сімейного лікаря або ж безпосередньо до пункту вакцинації (перелік – за посиланням). У наявності в області є вакцини: «Комірнаті» (доросла і дитяча), «Коронавак», «Янссен».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.