МАУ знижує ціну перельоту Київ-Львів до ціни квитка в купейний вагон

5190
Відень – Київ

 Відень – Київ

Квиток в обидві сторони можна буде придбати лише за 774 грн

«Міжнародні авіалінії України» (МАУ) ввели новий тариф low-cost з додатковими обмеженнями і одночасно значно знизили ціни на авіаквитки на внутрішні і міжнародні рейси, повідомляє Avianews.

Відповідно до опису нового тарифу на сайті МАУ, квитки low-cost не можна буде повернути або обміняти навіть зі штрафом, а їх оформлення повинно бути проведено не пізніше ніж за 180 днів до вильоту. Безкоштовно пасажир зможе взяти з собою тільки ручну поклажу вагою до 7 кг. Для порівняння – найдешевший тариф до недавнього часу «тільки ручна поклажа» дозволяв змінювати дату вильоту зі штрафом.

У продажу новий тариф low-cost станом на ранок п’ятниці, 12 травня, був доступний на рейси з листопада 2017 року навіть на напрямках з обмеженою конкуренцією.

Наприклад, переліт з Києва в Амстердам в січні 2018 року обійдеться за новим тарифом в 2074 грн (тут і далі ціни в обидві сторони), з Києва до Відня – в 2075 грн, з Києва до Парижа – в 3142 грн, з Києва до Мюнхена – в 2340 грн.

На внутрішніх напрямках МАУ після введення тарифу low-cost знизила ціну перельоту до рівня проїзду в фірмовому вагоні купе. Квитки Київ-Львів на січень 2018 року доступні у продажу за ціною 774 грн в обидві сторони. Злітати з Києва в Дніпро і назад також в січні 2018 року можна за 1004 грн. У таку ж суму обійдуться авіаквитки на рейси між Києвом і Одесою. Перевірити ціни можна на сайті МАУ. Як очікується, офіційно авіаперевізник оголосить про введення нового тарифу і його умовах вранці 12 травня.

Київ – Львів
Київ – Львів
Київ – Амстердам
Київ – Амстердам
 Відень – Київ
Відень – Київ

Перевірити ціни можна на сайті МАУ. Avianews.com стежить за розвитком ситуації. Оновлення будуть публікуватися на цій сторінці.