Львівський контролер знайшов на зупинці гаманець та повернув власниці

Контролер ЛКП «Львівелектротранс» Іван Мисьо знайшов на трамвайній зупинці гаманець та повернув його власниці. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Нещодавно, вийшовши з трамвайного маршруту № 9 на вулиці Руській, працівник служби контролю ЛКП «Львівелектротранс» знайшов гаманець, який лежав неподалік сміттєвого баку, пише Варта.

Контролер Іван Михайлович Мисьо розповідає, що відкривши гаманець, він побачив паспорт, різноманітні картки, серед яких номер телефону на стартовому пакеті від SIM-карти.

«Коли зателефонував за цим номером телефону, то почув голос дівчини, яка підтвердила про втрату речей та розповіла, що навчається в університеті, переживала, чи знайде гаманець. Адже разом з усіма документами був студентський, який потрібно було б відновлювати», — зазначив Іван Мисьо.

Після повернення гаманця, Катерина Пушкар висловила вдячність контролеру за повернення знахідки. Водночас, Іван Мисьо зауважує, що такі випадки зустрічає часто. Зокрема, у серпні цього року вийшовши з трамвайного маршруту № 4 на Сихові, він знайшов ключі, мабуть, від квартири. Відтак, просить зголоситися тих, хто їх втратив.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.