Понеділок, 22 липня

Львівською митницею ДФС видано понад 500 преференційних сертифікатів про походження товарів форми EUR.1

З набранням чинності Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, а саме з 01 січня 2016 року, Львівською митницею ДФС видано понад 500 преференційних сертифікатів про походження товарів форми EUR.1 під час експорту до країн Євросоюзу. Надано статус схваленого експортера трьом підприємствам Львівщини, які здійснюють регулярні поставки товарів до ЄС. У митниці створено відповідну матеріально-технічну базу для  адміністрування походження товарів, контролю за тарифними квотами та спецзаходами, які визначені положеннями Угоди про Асоціацію.

При імпорті в рамках преференційної торгівлі з ЄС митницею оформлено 40 митних декларацій із наданням відповідних звільнень від сплати ввізного мита.

Разом з тим, Львівська митниця ДФС просить суб’єктів ЗЕД звернути увагу Ваших іноземних партнерів на питання подання належних документів, які слугуватимуть підставою для застосування преференційного режиму, тобто, знижених ставок ввізного мита на імпортні товари. А саме: якісно оформлених оригіналів сертифікатів EUR.1 або декларацій-інвойсів, засвідчених відбитками печаток уповноважених органів.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.