Львівські школи масово йдуть на карантин. Перелік

Карантин триватиме до кінця тижня.

Від завтра, 4 лютого, 16 львівських шкіл призупиняє навчання. Про це під час брифінгу повідомила керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, пише Твоє місто.

Управління освіти отримало від керівників навчальних закладів відповідні заяви. Зокрема йдеться про такі школи: №43, №78, №47, №1, №22, №30, №87, №54, №40, №66, №81, початкові школи №4 та «Дзвіночок», ліцей «Лідер». Окрім цього, карантин продовжили у школах №33 та №53 через низьку відвідуваність. Це, за словами Зоряни Довганик, прбилизно 20% від загальної кількості шкіл у Львові. Також, як відомо Tvoemisto.tv із власних джерел, від завтра закривають і школу-гімназію міжнародних відносин ім. В. Стуса. 

Карантин триватиме до кінця тижня. Ситуацію будуть моніторити в управлінні освіти, а відновити навчання планують із понеділка, 10 лютого. Відпрацювати пропущене навчання пропонують шляхом ущільнення матеріалу.  

Додамо, що в дитячих садочках ситуація із відвідуваністю набагато краща. Тільки 7% дітей не відвідують дитсадки.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 лютого, продовжили карантин у школах №33 та №53 через низьку відвідуваність. Заклади закрили ще у четвер 30 січня. Також на Львівщині через грип та ГРВІ призупинили навчання у 73 школах. У більшості випадків – це Золочівський район. Загалом же на території Львівської області епідпоріг захворюваності на грип не перевищений.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.