Львівські олдскульні кафешки, де можна шиканути на 100 грн

6149
Старі львівські кафешки, де можна посидіти на 100 гривень

Ти часто проходиш повз і, можливо, навіть не помічаєш їх. Та коли з прочинених дверей дмухне теплим, хмільним та чебуречним духом 90-х, ти неодмінно повернеш голову щоб на кілька секунд (доки двері не зачинились) поглянути у минуле на його дивних мешканців.

Але львів’янці Уляні Явній мало цих кількох секунд. Вона тягне в кафешки подруг на чебуречок і 50 грамуль і ділиться враженнями в фоторепортажах.

“4 студія” на Високому Замку

Нічогісінько не знаю про це кафе-магазин – коли воно було засноване, чи ким. Але за назвою і розміщенням біля Високого Замку, зрозуміло, що місце початково призначалось для телевізійників. «4 студія», в якій, мабуть, за чарчиною не одна програма місцевого телебачення колись була придумана.

“4 студія” на Високому Замку

“4 студія” на Високому Замку

“4 студія” на Високому Замку

Тут теж є типові для застиглих у часі закладів – інтер‘єр і меню. Вирізняє чистота, навіть наглянцованість. Посуд весь, хоч радянський, а ніби новий. Може спеціально вишукують десь ці вінтажні тарілки або мають їх цілий склад ще з тих часів? На вікнах – вітражі, на стінах – типові совєцькі картинки природи, трохи зсинілі від часу. Можна з‘їсти і борщу, і вареників, є пампушки з яйцем і цибулькою, і цілком пристойні чебуреки. Ціни – смішні. Наприклад, де вам ще наллють стакан Кока-Коли за 5 грн?

“4 студія” на Високому Замку

Це така чудова прогулянка – спершу ідете на Високий Замок або Лису Гору, дивитесь на панораму міста, а тоді спускаєтесь в 4 Студію на чебурек, каву і закарпатський коньяк. Хочете здивувати свою любов на день Валентина і бути оригінальним – то вам геніальна ідея від мене.

“4 студія” на Високому Замку

“Кава” на Краківській

От ви, мабуть, часто проходите повз це ретро-місце і навіть не задумуєтесь, що там можна випити кавового лікерчику і закусити канапками з смальцем і шкварками. А ми з дівчатами тепер там будемо постійними клієнтами, бо поважна пані за лядою запитала нас, чи нам уже є 18 років і чи можна нам алкоголь споживати. Все. Ми всі розтанули як снігові королеви на пляжі.

“Кава” на Краківській

“Кава” на Краківській

Сподобалась незаштукатурена цегляна стіна із помпезною картиною – то незвичний інтер‘єрний хід для закладу такого типу. Заходьте-не-минайте, бо смалець і шкварки – це діло важливе і рідкісне в наші дні. Вулиця Краківська – «Кава» поряд з магазином «Криниченька».

КООП “Мрія”

Канапка з оселедцем і фаршмаком, легендарні «пів яйця», квашена капустка і вОгірки, дуже хрусткі свіженькі деруни (терті вручну, ніяких тобі комбайнів), підмерзлий томатний сік – усе це нам обійшлось в 96 грн на п‘ятьох людей І то є центр Львова, початок вул. Б.Хмельницького. Уже була в цьому чарівному закладі кілька років тому в схожому турі мордовеньками (то так у Львові колись називали кнайпи невисокого штибу) – все залишилось як було, стабільність.

КООП “Мрія”

КООП “Мрія”

КООП “Мрія”

Незмінний радянський пощерблений посуд, гранені стакани, те ж меню і відвідувачі. Час тут однозначно зупинився. То, правдиво, дивовижа, бо побачити компанію таких-во шикарних жіночок в такому закладі – стільки ж шансів як і НЛО.

КООП “Мрія”

Для усіх, хто цікавиться кнайпами, котрі законсервувались у стилі 90-х – це КООП «Мрія», душевно – рекомендуємо!

І пильнуйте далі за постами, бо ми козу з дівчатами водили не одним таким легендарним місцем – далі цікавіше…

Джерело: lviv.com